O nás

Společnost OFTIS-OPTA, s.r.o. dodává oftalmologické zdravotní zařízení a spotřební materiál do očních klinik, soukromých ambulancí a očních optik již od roku 1996. Současnou náplní činnosti je  komplexní obchodní a servisní činnost v oftalmologii s působností na celou Českou republiku.

Společnost disponuje exkluzivními i autorizačními smlouvami pro prodej a servis značkových oftalmologických přístrojů a nástrojů. Zaměstnanci se pravidelně účastní zahraničních servisních školení přímo u výrobců přístrojové techniky a jsou držiteli odborných certifikátů. 

OFTIS – OPTA, s. r. o. je na oftalmologickém trhu etablovanou společností. Naše obchodní úspěchy je možno doložit množstvím referenčních pracovišť po celé České republice. Klientelu tvoří významní oční chirurgové a specialisté očních klinik, fakultních nemocnic, privátních očních ambulancí a očních optik. Firma se účastní všech důležitých oftalmologických výstav, veletrhů a seminářů.
Stabilní společnost s dlouhou tradicí vykazuje zvětšující se podíl svých spokojených zákazníků na oftalmologickém trhu.

V roce 2019 se společnost OFTIS-OPTA, s.r.o. stává součástí skupiny GEMINI, která provozuje síť očních klinik po celé ČR i v zahraničí. Do této skupiny náleží i společnost CASTOR CZ s.r.o., jejíž pracovníci s námi od roku 2021 úzce spolupracují v oblasti obchodu a servisu.


V květnu 2020 společnost OFTIS-OPTA, s.r.o. získala mezinárodní certifikát systému řízení kvality pro zdravotnické prostředky ISO 13485:2016, který je pro naše klienty zárukou vysoké kvality služeb.
Na zavedení systému jsme spolupracovali s konzultační společností QC Group, s.r.o.


Dokumenty ke stažení:

Reklamační řád – PDF ke stažení

Všeobecné obchodní podmínky – PDF ke stažení

Hlavní nabídka
OFTIS-OPTA s.r.o. - Oční optika U Lípy - idatabaze.cz Oční optiky - idatabaze.cz
spolehliva-firma-2016_125